Najpiękniejsze naklejki, tapety z kotkami i pieskami
i nie tylko


Czy tapety kojarzą Ci się z czymś kompletnie nieatrakcyjnym, jak i również ozdobą, która już nie powinna w ogóle znajdować się w modnym apartamencie? Wszystko w rzeczywistości zależy od tego, jaką dokładnie tapetę masz w swojej głowie. Jeżeli takie ozdobne okleiny, jakie były popularne wiele lat temu, to rzeczywiście są dopasowane one jedynie do wnętrz w stylu retro. Jeśli jednak zależy Ci na uzyskaniu niepowtarzalnego rezultatu w ekskluzywnym mieszkaniu, to przedstawiamy tapety oparte na innowacyjnych motywach oraz obrazach. Do wyboru masz ponad milion interesujących obrazów z kotkami, pieskami i nie tylko. Zaczynając od niezwykle powszechnych motywów związanych z przyrodą oraz pejzażami, a kończąc na naprawdę abstrakcyjnych grafikach, które nawet mogą dawać wrażenie, że się poruszają. W zależności od końcowego wyniku, jaki zamierzasz uzyskać w swoim mieszkaniu niewątpliwie znajdziesz stosowne ozdobne motywy. Dodatkową zaletą prezentowanych przez nas najpiękniejszych tapet z kotami, psami oraz innymi zwierzętami, jest przede wszystkim to, że wykonywane są one na indywidualne zamówienie. W związku z tym masz pewność, że będą one dopasowane do podanego przez Ciebie rozmiaru ściany.

tapety ze zwierzętami, kotami, psami

Tapety, tapeta 3D - jak wybrać ?

My już doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że tapety mogą okazać się niezwykle ciekawym dekorem w Twoim mieszkaniu i nie tylko. W związku z tym z jakiego powodu stawiamy na ich ponadczasowe przeznaczenie? Proponowana przez nas tapeta jest bardzo często wykorzystywana zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i również lokalach takich jak salony piękności, kawiarnie, kluby, czy też sklepy. Dzięki tapetom 3D możesz uwydatnić planowaną stylizację wnętrza. W salonie fryzjerskim na ścianie może pojawić się obraz 3D ładnie umalowanej i uczesanej kobiety. Natomiast w kawiarni, duża tapeta pokazująca gorącą kawę znajdującą się obok słodkiego deseru. Posiadasz niepowtarzalną okazję do tego, by nie tylko jeszcze mocniej podkreślić zmysły odwiedzających Cię gości, ale również troszczysz się o estetykę wnętrza. Wybieraj z ponad trzydziestu milionów rozmaitych motywów, jakie oferujemy Ci do wyboru. W ten sposób masz możliwość by dokładnie dopasować grafikę lub dużą fotografię do perfekcyjnego przekazania swoich ostatecznych celów. Jesteśmy pewni, że to nie będzie Twoja pojedyncza ozdoba tego typu. Wybierz, więc tapetę lub tapety 3D i ciesz się pięknym wnętrzem.

logo, kuznia-naklejekJak samemu przykleić tapetę ? Postaraliśmy się o instrukcje montażu w zakładce konkretnej tapety, przeczytaj!