• Najlepsze ceny

  • Bezpieczne zakupy

  • Błyskawiczna wysyłka

  • Profesjonalna obsługa

DO KUCHNI

Zmywalne, laminowane

Fototapeta to rozwiązanie które idealnie wypełni puste i nudne ściany w tych miejscach gdzie nie warto lub nie da się ułożyć płytek. Dzięki zastosowaniu w produkcji specjalnych materiałów (winyl na flizelinie z dodatkową laminacją), nasze fototapety sprostają warunkom panującym w kuchni (para, wilgoć, detergenty).
Fototapety do kuchni drukujemy w jednym pasie o wysokości do 120 cm i dowolnej długości. Jeśli wysokość przekracza 120 cm, możemy wydrukować je w pionowych brytach do 120 cm szerokości każdy.
Stosując jeden Pas fototapety, montaż jest wyjątkowo prosty i nie ma potrzeby łączenia kilku brytów, czego przeciwieństwem są fototapety ścienne.
Nasza baza zawiera ponad 30 milionów zdjęć i grafik, w których każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego do kuchni i nie tylko. Ważnym elementem jest wybór tematu, fototapeta do kuchni powinna pasować stylistycznie do aranżacji pomieszczenia, dekoracja doda smaku potrawom tworzonym w Państwa kuchni. Naukowcy twierdzą, że motyw znajdujący się na ścianach oraz kolor mebli kuchennych mają bardzo duży wpływ na apetyt i nastrój. Ciepłe barwy, takie jak żółty czy pomarańczowy zaostrzają uczucie głodu, natomiast zimne stonowane kolory zmniejszają apetyt. Osoby dbające o linię powinny również unikać motywu ciast, pieczywa i słodkości na swoich ścianach. Najlepiej sprawdzą się fototapety przedstawiające soczyste owoce i warzywa.
Neutralnymi motywami są natomiast zdjęcia martwej natury, kosze z owocami, kłosy zbóż, konfitury, przyprawy czy makarony.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera dzięki czemu nie przegapisz żadnej promocji i będziesz na bieżąco z każdą nowością.

© 2018 KuzniaNaklejek.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. realizacja egzyl.pl