• Najlepsze ceny

  • Bezpieczna dostawa

  • Bezpieczne zakupy

  • Profesjonalna obsługa

Fototapety do pokoju dziecięcego

Chcesz ożywić pokój dziecięcy? Tobie i twojemu dziecku nie podoba się już biała ściana, bądź dziecko twe baźgla po ścianie i już masz tego dosyć? Fototapeta z dziecięcym motywem na jednej ze ścian na pewno to zmieni. Twoje dziecko będzie zachwycone!

Motyw na fototapety dla dzieci dobierz razem ze swoim dzieckiem, co może stanowić doskonałą zabawę, ważne aby dopasować je do wieku i upodobań. Wzór może być intensywny, pod warunkiem że tapeta będzie zdobić jedną ścianę . Nasze fototapety mogą zajmować powierzchnię całej ściany od podłogi po sufit.

Fototapety w pokoju dzieci mają tę zaletę, że pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną, lecz także ochronną ponieważ doskonale zabezpieczają ściany zabrudzeniami . Fototapeta dla dzieci jest winylowa z laminacją, dzięki czemu można zmywać wilgotną gąbką lub ścierką. Dlatego dekorację taka można wykorzystać na ścianie przy łóżku.

Jeżeli chcesz sprawić swojemu dziecku nagły i niespodziewany prezent, bądź chcesz by twoje dziecko lepiej się czuło, żeby przyjemniej mu się przebywało we własnym pokoju, to nie zwlekaj z decyzją

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera dzięki czemu nie przegapisz żadnej promocji i będziesz na bieżąco z każdą nowością.

© 2020 KuzniaNaklejek.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. realizacja egzyl.pl