• Najlepsze ceny

  • Bezpieczne zakupy

  • Błyskawiczna wysyłka

  • Profesjonalna obsługa

KWIATY / LAWENDA

Fototapeta z kwiatami

Niemal na każdym kroku naszego życia towarzyszą nam kwiaty. Są doskonałym prezentem na każdą okazję. Kwiaty towarzyszą nam w trakcie najważniejszych wydarzeń takich jak śluby. Wprowadzają wyjątkową atmosferę do naszych wnętrz, której żadna inna roślina nie jest w stanie dorównać. Kwiaty są na tyle uniwersalne, że bez cienia wątpliwości możemy je wykorzystać zarówno podczas aranżacji w fototapetę salonu czy sypialni, jak i kuchni, czy łazienki.

Róże, tulipany a może kwiaty polne na ścianie

Ogromna ilość rodzajów kwiatów sprawiła, że spośród dostępnych w naszym serwisie galerii, każdy może odnaleźć roślinę, którą najbardziej ceni za walory wizualne czy zapachowe. Niemal nieograniczona kolorystyka kwiatowa wpływa na to, że bez problemu znajdziemy kolory dopasowane do aktualnej aranżacji (kolory ścian czy dodatków) lub przełamiemy ją przy pomocy wyrazistego koloru.

Wzór kwiatowy ponadczasowa elegancja

Trzeba przyznać, że wybór tego typu grafiki dla swojej fototapety jest bardzo bezpieczny. Kwiaty od zawsze charakteryzowały się dużą uniwersalnością. Mogą być stosowane jako element dekoracyjny zarówno nowoczesnej, jak i tradycyjnie zaprojektowanej fototapety do kuchni. Odświeżą też nudny salon, w którym brakuje barwnych kolorów. Odpowiednio dobrane wprowadzą wyjątkowy nastrój do pomieszczenia, dzięki kolorom możemy oddziaływać w sposób zarówno relaksujący, jak i pobudzający.

Lawenda na ścianie

Lawenda nie bez przyczyny kojarzy nam się głównie z terenami basenu Morza Śródziemnego. Jak wielu z nas kojarzy z wycieczek czy programów przyrodniczych, ciągnące się po horyzont pola z lawendą, która poza unikalnym zapachem, posiada również kolor, który kojąco działa na osoby, które na niego patrzą. Fototapeta z lawendą może równie dobrze pasować w kuchni, jak i łazience, jako uniwersalna roślina znajduje zastosowanie zarówno w kulinariach, jak i kosmetyce.

Fototapeta w dowolnym pomieszczeniu

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, na których umieszczane są fototapety, mogą one być wykorzystywane w każdym pomieszczeniu w domu czy też restauracji. Odporność na plamy czy wilgoć pozwala na ich przyklejenie, w których pomieszczeniach wcześniej nie mogły być montowane.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera dzięki czemu nie przegapisz żadnej promocji i będziesz na bieżąco z każdą nowością.

© 2018 KuzniaNaklejek.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. realizacja egzyl.pl