Najlepsze Materiały i Ceny w Sieci  I  DARMOWA WYSYŁKA OD 149ZŁ 

Plakaty do bistro na ścianę - tanie i modne

Plakaty do bistro to niezastąpiony element, który nadaje miejscu unikalnego klimatu i charakteru. Wyjątkowe grafiki przyciągają wzrok klientów, wprowadzając ich w atmosferę ciepła i gościnności. Ożyw ściany swojego lokalu oryginalnymi projektami, które staną się jego wizytówką!

Małe bistro, kawiarnia czy bar są miejscami, do których ludzie wchodzą nie tylko po to, by napić się kawy czy zjeść lunch, ale także po to, by spotkać się i porozmawiać z innymi ludźmi. Panuje w nich swobodna atmosfera, w której istotną rolę pełni oczywiście wystrój - od mebli i tekstyliów aż po dodatki i dekoracje. To one tworzą charakter lokalu, panującą w nim niepowtarzalną atmosferę. Dlatego też polecamy Państwo szczególną kategorię plakatów - dedykowanych właśnie lokalom typu bistro. Mogą one przedstawiać różnorodne obiekty, w zależności od ogólnej koncepcji wystroju przyjętej przez architekta. Kuźnia Naklejek to setki atrakcyjnych wzorów do wyboru - wybieraj spośród fotografii filiżanek kawy, urokliwych ogródków, szkiców przedstawiających akcesoria kuchenne i wielu innych wzorów. Z pewnością u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz.
Kuźnia Naklejek oferuje każdy wzór plakatu w różnorodnych formatach. Dzięki temu możesz je dopasować do wielkości dostępnej w Twoim bistro przestrzeni. Proponujemy plakaty w formatach od 30x40cm do aż 120x160cm. Dodatkowo każdy z nich możesz zmodyfikować pod względem efektu fotograficznego - wybrać proponowaną przez nas kolorystykę lub zamówić wersję biało - czarną, w sepii lub z efektem cold. Zapraszamy!