Najlepsze Materiały i Ceny w Sieci I Fototapety -60% 

Plakaty do salonu fryzjerskiego na ścianę - tanie i modne

Plakaty do salonu fryzjerskiego to idealny sposób na dodanie przestrzeni wyjątkowego charakteru i profesjonalizmu. Wyjątkowe grafiki odzwierciedlające najnowsze trendy w świecie fryzur mogą stać się inspiracją zarówno dla klientów, jak i dla Twojego zespołu. Niech ściany Twojego salonu opowiadają historię stylu i pasji!

W salonie fryzjerskim wystrój ścian jest szczególnie istotnym elementem - pozwala stworzyć jego profesjonalny wizerunek, a przy tym ciepłą, przyjazną atmosferę, w której klienci będą się dobrze czuli. A jaki plakat warto wybrać do salonu fryzjerskiego? Z pewnością taki, który będzie pasował do jego charakteru. Zawsze dobrze jednak się sprawdzą plakaty przedstawiające uśmiechniętych klientów poddających się zabiegom obcinania, koloryzacji lub układania włosów oraz nożyczek fryzjerskich czy też osób w profesjonalnie wykonanych fryzurach.
W Kuźni Naklejek znajdziesz plakaty, które będą pięknie zdobiły ściany Twojego salonu fryzjerskiego. Wybieraj spośród setek fotografii i grafik, a wybrany przez siebie wzór dopasuj do swoich wyjątkowych potrzeb pod względem kolorystyki i efektu fotograficznego. Każdy z plakatów możemy wydrukować dla Ciebie w formatach od 30x40cm do 120x160cm, dzięki czemu nie musisz się martwić czy nie będzie zbyt duży lub za mały do wybranej przez Ciebie powierzchni ściany. Poza tym możesz wybrać oryginalną kolorystykę plakatu albo zamówić jego wersję biało - czarną, w sepii lub z efektem cold. Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią i zamawiania plakatów!