Najlepsze Materiały i Ceny w Sieci I Fototapety -60%+ DARMOWA WYSYŁKA OD 149ZŁ 

Fototapety do restauracji na wymiar i zamówienie - na ścianę

Fototapety - tematyka

Fototapety do restauracji na wymiar pomogą Ci sprawić, że radość z pysznego posiłku, będzie jeszcze większa niż dotychczas! Najmodniejsze wzory, wysoka jakość i elegancja, jaka charakteryzuje dostępne w naszej ofercie fototapety do restauracji 3D, jest na wyciągnięcie ręki!

Fototapety do restauracji na ścianę

Nasza firma oferuje fototapety, które nawiązują tematyką z kulinariami z różnych stron świata. Znaleźć można zarówno najbardziej rozpoznawalne kulinarnie regiony Europy, jak i mniej znane grafiki przedstawiające małe winnice wraz z ich wyrobami. Fototapety z przyprawami, które są tak realne, że nieraz czujemy ich aromat. Idealnie wyglądające potrawy czy może te podawane jak u mamy, te wzory pobudzają apetyt i dlatego wybierane są przez najlepszych restauratorów. Istnieje możliwość skorzystania z wydruku własnej grafiki czy zdjęcia na fototapecie.

Dopasowany rozmiar i materiał fototapet 3D do restauracji

Dowolność w wyborze rozmiaru to duże udogodnienie, oszczędzające dodatkowo czas przy montażu. Materiały, które wykorzystujemy do druku fototapety, są wysokiej jakości, dzięki czemu idealnie nadają się w pomieszczeniach często uczęszczanych. Odporność podczas zmywania dzięki zastosowaniu specjalnej powłoki laminowanej to cecha bardzo pożądana w restauracjach.
Wybierając fototapetę do restauracji, warto zachować spójność kolorystyczną z resztą wystroju wnętrza.