Najlepsze Materiały i Ceny w Sieci I Fototapety -60% 

Fototapety dmuchawce na wymiar i zamówienie - na ścianę

Fototapety - tematyka

Doskonałej jakości ścienne fototapety dmuchawce na zamówienie całkowicie odmienią Twoje mieszkanie. Wysoka elegancja przy zachowaniu lekkości wnętrza to rozwiązanie, o którym marzy wiele osób planujących aranżacyjne zmiany. Z nami będziesz mógł cieszyć się zarówno pięknem, jak i jakością.

Najlepsze zdjęcia

Nasze fototapety wykorzystują najlepsze zdjęcia i grafiki, które odróżniają się tonacją kolorów czy zastosowaniem różnego rodzaju efektów, takich jak rozmycia itp. Zastosowanie do wydruku wysokiej jakości obrazów gwarantuje najlepszej jakości efekt na ścianie.

Zwiększ ilość światła
Latawce poza subtelnym wyglądem wykorzystywane są do zwiększenia ilości światła w pomieszczeniu. Fototapety do łazienki, gdzie często nie ma dostępu światła dziennego pozwalają na nadanie pomieszczeniu dodatkowego blasku.

Nostalgiczny nastrój dmuchawców

Fototapeta w dmuchawce przypomina nam o wiośnie, kiedy to mniszek pospolity pokrywa łąki i polany zdobiąc je niepowtarzalnymi żółtymi kwiatami. Wraz z upływem czasu przekształcają się w delikatne dmuchawce, które z gracją i pełną swobodą przemieszczane są przez ciepłe wiatry. Te naturalne wzornictwo pozwoli nam poczuć się jakbyśmy znów byli na tej wiejskiej łące, niezależnie od tego, w jakim miejscu mieszkamy czy jaka pora roku aktualnie panuje.

Uniwersalny wybór

Grafika doskonale komponuje się zarówno w nowoczesnych salonach pełnych szkła, połyskujących frontów mebli czy designerskich sof, jak i w połączeniu z tradycyjnym drewnem. Ogromna ilość grafik dostępnych w naszym sklepie, pozwala na dobranie odpowiedniej tonacji kolorystycznej fototapety w salonie do koloru ścian, czy obić meblowych.

Dmuchawce w sypialni

Sypialnia powinna być miejscem prywatnym, w którym panuje aura intymności oraz relaksu. Zaaranżuj swoją sypialnię, wykorzystując fototapetę nadającą subtelności i delikatności pomieszczeniu. Już dawno udowodniono, że naturalne widoki, są dla człowieka czynnikiem, który pomaga w walce ze stresem.
Kwiaty od zawsze towarzyszyły nam w domach, często stojące we flakonach na stołach czy parapetach, wprowadzały do mieszkania doskonałe zapachy oraz, zmieniały często monotonne wnętrza kolorami i ciepłymi barwami. Spraw sobie możliwość kreowania pozytywnych emocji w swoim pomieszczeniu za pomocą fototapety w sypialni.

Inspiracje

Jeśli brakuje Ci pewności co do wyboru wzoru, zapraszamy do sprawdzenia naszej strony gdzie znajdą Państwo fototapetowe inspiracje. Znajdziesz tam najpopularniejsze wzory dopasowane do wnętrz.