Nowoczesne fototapety do salonu na ścianę - 3D, kwiaty, czarno białe i inne inspiracje | Kuźnia Naklejek

Fototapety do salonu i pokoju dziennego

Dla każdego domownika salon jest najważniejszym pomieszczeniem w domu czy mieszkaniu. Przeważnie jest to największe pomieszczenie, w którym przyjmujemy gości czy rodzinę podczas odwiedzin. To tutaj odbywa się całe życie towarzyskie, tak więc zadbajmy o nowoczesny i przytulny wygląd.Planując wystrój salonu, marzymy o to tym, aby nasze wnętrza zaskakiwały i wywoływały pozytywne emocje wśród odwiedzających. Odpowiednie połączenie funkcjonalności, wygody użytkowania, jak również przytulności to cechy, których oczekujemy, projektując swoje wnętrza.

Popularne grafiki czy własne zdjęcie

Trendem, który coraz częściej pojawia się w aranżacji salonu, jest korzystanie z fototapet. W naszym sklepie znaleźć można ogromny wybór dostępnych wzorów oraz kolorów, które zadowolą nawet najbardziej wyszukane gusta. Nie wiesz z jakiego wzoru skorzystać? Skorzystaj z listy najpopularniejszych fototapet w danym sezonie grafik. Możliwość skorzystania z wydruku własnych grafik czy zdjęć sprawi, że, ściana naszego salonu będzie unikatowa.

Dopasuj grafikę do wystroju salonu

Odpowiednie dopasowanie fototapety do wyposażenia salonu to kluczowa sprawa, jeśli nie jesteśmy zwolennikami kontrastowania elementów, lepiej wybrać tapety w odcieniach dopasowanych do mebli czy pozostałych ścian. Najczęściej wybierane do nowoczesnych wnętrz są zdecydowanie motywy związane z budownictwem (np. cegły), jak również z urbanistyką (widoki miast czy ulic). Wykorzystanie wykonanych w futurystycznym stylu nieregularnych kształtów jako motywu dla naszej tapety to wybór szczególnie popularny, wśród młodych. Dla fanów pięknych widoków polecamy ze wzorów krajobrazowych czy podróżniczych.Fototapeta w kwiaty czy egzotyczne plaże pomogą nam zrelaksować się po ciężkim dniu pracy.

Fototapety z wytrzymałych materiałów

Do wyboru tapety lateksowe i winylowe. Obie charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz wytrzymałość na zabrudzenia dzięki zastosowanemu laminatowi. Jedynie kilka ruchów wilgotną gąbką potrzeba by usunąć plamy. Jest to ogromnie ważne, szczególnie w pomieszczeniu gdzie przebywa dużo osób.

Nasze tapety są gwarancją najwyższej jakości wydruku, który będzie, cieszył swoim realizmem najbardziej wymagających klientów. W zależności od naszych zamiarów, dzięki zastosowaniu odpowiednich kształtów i kolorów mamy możliwość optyczne powiększenie lub pomniejszenie pomieszczenia.

Salon z tapetą 3D

Wykorzystując fototapetę 3D, można uzyskać ogromne możliwości aranżacyjne. W naszym sklepie zawsze podążamy za panującymi trendami, dlatego nasze kolekcje uzupełniane są na bieżąco i potrafią zaskakiwać. Przekonaj się już teraz!

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera dzięki czemu nie przegapisz żadnej promocji i będziesz na bieżąco z każdą nowością.

© 2021 KuzniaNaklejek.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. realizacja egzyl.pl