Najlepsze Materiały i Ceny w Sieci I Fototapety -60%+ DARMOWA WYSYŁKA OD 149ZŁ 

Obrazy do pokoju dziecięcego na płótnie - na ścianę

Obrazy do pokoju dziecięcego to kolorowe akcenty, które rozbudzają wyobraźnię i tworzą bajkowy świat dla naszych najmłodszych. Wybierz spośród najpiękniejszych wzorów i postaci, które sprawią, że każdy kąt stanie się miejscem magicznych przygód.

Obrazy do pokoju dziecka

Pokój dziecka, to wyjątkowe miejsce w każdym domu. Aranżacja tego pomieszczenia, wymaga spojrzenia na świat oczami naszej pociechy i dostosowania szczegółów do magicznego świata barw i wyjątkowych, bajkowych postaci. obrazy do pokoju dziecka powinna wywoływać miłe wspomnienia a także w odpowiedni sposób działać na wyobraźnię. Ważny jest wybór motywu i zestawienia kolorów. Obraz do pokoju dziecka powinna być miła i przyjemna dla oka, by nie wywoływać nieprzyjemnego wrażenia, pamiętaj, że Twoja pociecha ma czuć się w tym miejscu spokojnie i komfortowo.

Kuźnia Naklejek, oferuje szeroką możliwość wyboru wyjątkowych obrazów do dziecięcego pokoju. Wśród szeregu rozwiązań znajdziesz propozycje odpowiednie do pokoju chłopca i dziewczynki. Kolorowe bajkowe postaci, wyjątkowy podwodny świat oraz ciekawe ilustracje sprawią, że Twoje dziecko wręcz nie będzie mogło oderwać od nich wzroku. Wśród dostępnych wzorów, znajdziesz nie tylko te, które bawią ale także uczą jak np. kolorowy alfabet czy mapa świata. Wzory dostępne w naszej ofercie, zachęcają do poznawania nowości, dostrzegania ważnych szczegółów i rozwiązania nie odkrytych dotąd tajemnic.

Wytrzymałość materiału

Czymś, co zdecydowanie wyróżnia nasze obrazy jest wytrzymałość. Do produkcji używamy jednego z najbardziej odpornych płócien - Canvas.Wyprodukowane na nim obrazy, dają efekt naturalnego malowania, dzięki czemu charakteryzują się bogatym nasyceniem barw i dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy detal. Ulubione bajkowe sceny czy postaci, wyglądają jakby wprost wyszły ze szklanego ekranu wylądowały na ścianie dziecięcego pokoju.

Obraz dostosowany do wnętrza

Dla nas najważniejsze jest zadowolenie Klienta. Oferujemy rozwiązania, dzięki którym precyzyjnie dostosujesz rozmiar obrazu do wielkości pomieszczenia w którym się znajdzie. Możesz również sam wybrać kadr, obraz do pokoju dziecka może składać się z jednego, dwóch, trzech, czterech a nawet pięciu elementów. Wielkość poszczególnych elementów również możesz dostosować względem swoich oczekiwań, dzięki czemu wymarzona aranżacja pokoju dziecięcego jest na wyciągnięcie ręki.

W naszej ofercie znajdziesz ilustracje dostosowane zarówno do dużych jak również małych i ciemnych pomieszczeń. Oferujemy obrazy w wyrazistych lub bardziej stonowanych kolorach rozjaśniających i optycznie powiększających wnętrze.

Poznaj naszą ofertę i wybierz wymarzoną obraz do pokoju dziecka!