Najlepsze Materiały i Ceny w Sieci  I  DARMOWA WYSYŁKA OD 149ZŁ 

Plakaty do salonu na ścianę - tanie i modne

Tanie i oryginalne plakaty do salonu stają się kluczem do tworzenia przytulnej atmosfery. Wybierając fajne i ciekawe motywy, możemy łatwo odświeżyć przestrzeń i nadać jej modnego wyglądu. Ozdób ściany w swoim salonie i podkreśl jego unikalny charakter!

Salon jest z pewnością jednym z najbardziej reprezentacyjnych pomieszczeń w domu czy mieszkaniu. To w nim spędzamy popołudnia, czy to oddając się ulubionej lekturze, czy bawiąc z dziećmi. Tutaj też przyjmujemy gości, odpoczywamy i pijemy popołudniową herbatę. Dlatego też salon warto traktować szczególnie i urządzić tak, aby stanowił dla nas przyjemną, atrakcyjną przestrzeń. Zwykle najmniejszy problem stwarza wybór mebli i tekstyliów, za to z dekoracją ścian miewamy kłopoty, zwłaszcza jeśli pomieszczenie ma nietypowe kształty, jest bardzo duże lub przeciwnie - małe. Doskonałym sposobem na jego aranżację w każdym przypadku może okazać się plakat, który nada salonowi określony charakter, niezależnie od tego, czy chcesz odpoczywać w otoczeniu zielonego lasu deszczowego, łąki, sławnego mostu Golden Gate na tle wschodu słońca czy świeżych kwiatów polnych. Odpowiednio wybrany plakat zapełni ścianę Twoimi ulubionymi kolorami i świetnie dopasuje się do reszty wystroju.
W Kuźni Naklejek znajdziesz setki przepięknych wzorów plakatów ściennych w wielu formatach, które z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb. Wystarczy tylko, że wybierzesz wzór, który Ci się podoba i będzie się dobrze prezentował w Twoim salonie. Wybrany wzór możesz zamówić w dowolnym formacie od 30x40cm aż do 120x160cm. Oferujemy także plakaty kolorowe, czarno - białe, z efektem sepii lub cold. Zapraszamy!