Najlepsze Materiały i Ceny w Sieci I Fototapety -60%+ DARMOWA WYSYŁKA OD 149ZŁ 

Plakaty łazienkowe na ścianę - tanie i modne

Ścienne plakaty łazienkowe to ponadczasowe dodatki, które wprowadzą odrobinę magii do codziennych rytuałów. Piękne i ciekawe motywy czynią z łazienki prawdziwą oazę relaksu i stylu. Wybierając  modne wzory, dodasz tej często niedocenianej przestrzeni wyjątkowego charakteru!

Łazienka jest ważnym pomieszczeniem w każdym domu i, podobnie jak wszystkie inne, wymaga pewnej troski i dbałości, nie tylko o czystość, ale także o wystrój. Zawieszenie na ścianie plakatu jest doskonałym sposobem na dodanie łazience przyjemnego charakteru. Ten element dekoracyjny świetnie sprawdzi się zarówno w małej jak i dużej łazience, urządzonej w minimalistycznym stylu nowoczesnym oraz o tradycyjnym wiejskim charakterze - po prostu w każdej. Wystarczy tylko dopasować wzór i kolorystykę plakatu do kolorystyki i stylu wystroju łazienki.
Kuźnia Naklejek oferuje Państwu ogromny wybór różnorodnych plakatów, które świetnie sprawdzą się także w łazience. Wybieraj spośród wzorów przedstawiających muszle, bukiety i pola lawendy, podwodne lub śródziemnomorskie pejzaże i wielu innych. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie plakaty w formatach od 30x40cm, idealnych do niewielkich pomieszczeń, aż do 120x160cm, które wspaniale sprawdzą się w przestronnych pomieszczeniach. Dodatkowo każdy z nich możesz wykadrować i zamówić w jednym z czterech efektów fotograficznych - w kolorze, sepii, wersji czarno - białej lub cold. Stwórz samodzielnie plakat pod każdym względem odpowiadający Twoim potrzebom, a my z przyjemnością przygotujemy go dla Ciebie. Zapraszamy!