FOTOTAPETA od 39zł/m2 | PLAKAT od 25zł | DAEMOWA WYSYŁKA OD 99zł 

zobacz

Fototapeta KUCHNIA

Fototapety do kuchni

Fototapeta w kuchni to rozwiązanie, które idealnie wypełni puste i nudne ściany w tych miejscach, gdzie nie warto lub nie da się ułożyć płytek. Wykorzystana w kuchni fototapeta daje ogromne możliwości aranżacyjne. Wiąże się z tym wybór odpowiedniego wzoru, koloru czy motywu graficznego. W naszym sklepie, aby ułatwić Państwu ten trudny wybór powstała kategoria fototapet kuchennych, gdzie zgromadzone zostały dopasowane grafiki i motywy, które można wykorzystać w aranżacji.

Fototapety i tapety do kuchni, jadalni oraz restauracji

Dzięki zastosowaniu w produkcji specjalnych materiałów (winyl na flizelinie z dodatkową laminacją), nasze fototapety sprostają warunkom panującym w kuchni (para, wilgoć, detergenty). Zastosowanie takiego typu materiałów to gwarancja długiej żywotności i doskonale wyglądającego żywego koloru fototapety w kuchni.

Wybór motywu do kuchni

Nasza baza zawiera ponad 30 milionów zdjęć i grafik, w których każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego do kuchni i nie tylko. Ważnym elementem jest wybór tematu, fototapeta do kuchni powinna pasować stylistycznie do aranżacji pomieszczenia, dekoracja doda smaku potrawom tworzonym w Państwa kuchni.

Naukowcy twierdzą, że motyw znajdujący się na ścianach oraz kolor mebli kuchennych mają bardzo duży wpływ na apetyt i nastrój. Ciepłe barwy, takie jak żółty czy pomarańczowy zaostrzają uczucie głodu, natomiast zimne stonowane kolory zmniejszają apetyt. Najlepiej sprawdzą się fototapety przedstawiające soczyste owoce i warzywa. Neutralnymi motywami są natomiast zdjęcia martwej natury, kosze z owocami, kłosy zbóż, konfitury, przyprawy czy makarony.

Trendy w designie kuchennym

Niesłabnącą popularnością w przypadku wyboru wzoru do kuchni stanowią wzory takie jak ziarna kawy czy limonki. W wielu modnych restauracjach, ale również kuchniach i jadalniach wzory przedstawiające jedzenie sprawiają, że chcemy spędzać tam więcej czasu. To również element przyciągający wzrok gości nas odwiedzających. Ciekawym wyborem są również różnego rodzaju reprodukcje sztuki nowoczesnej, jak i grafiki z obrazami znanych malarzy z poprzednich epok.