Najlepsze Materiały i Ceny w Sieci  I  DARMOWA WYSYŁKA OD 149ZŁ 

Fototapety Afryka na wymiar i zamówienie - na ścianę

Fototapety - tematyka

Fototapety Afryka mają moc pobudzania wyobraźni – wizerunki dzikich zwierząt lub klimatycznych, antycznych budowli są idealnym wyrazem pasji do podróżowania i miłości do jednego z najbardziej wyrazistych kontynentów. Już dziś i Ty możesz wejść w posiadanie pięknych i tanich fototapet na ścianę z Afryką!

Fototapety ilustrujące Afrykę

Szczególnie te osoby, które lubią odkrywać najbardziej odległe, egzotyczne zakątki świata, w aranżacji swojego domu zapewne chciałyby oddać niezwykły charakter tych miejsc. Fototapeta orientalna to fantastyczny sposób na dekorację ściany afrykańskim motywem, który będzie wprost odnosił się do ulubionych klimatów. Dzięki tej unikatowej technologii z własnej kanapy można mieć widok na egipskie piramidy lub arabski targ.

Fototapety Afryka – jak zorganizować safari we własnym domu?

Lwy, żyrafy, słonie – wszystkie te piękne zwierzęta można mieć na wyciągnięcie ręki. Realistyczne fototopografie idealnie sprawdzają się jako tapeta ścienna. Afryka to kontynent pobudzający wyobraźnię i zachwycający nieujarzmionym pięknem. Miłośnicy dzikich zwierząt wcale nie muszą organizować sobie wycieczki do zoo, aby codziennie móc przyglądać się tym niezwykłym stworzeniom. W naszej ofercie dekoracji orientalnych można znaleźć niezwykłe wizerunki zwierząt w ich naturalnym środowisku.

Fototapeta na ścianę Afryka – jak odkryć magiczny klimat starożytności?

Dla wielu osób starożytność to nie tylko rozdział w podręczniku do historii, ale przede wszystkim epoka wielkich tajemnic, które być może do dziś nie zostały odkryte. Przyglądając się antycznym budowlom czy malowidłom z Afryki, można poczuć się niczym odkrywca na progu wielkiej przygody. Wśród naszych propozycji można znaleźć odwzorowania egipskich hieroglifów, wąskich uliczek Kairu oraz tajemniczej Doliny Królów. Nasze propozycje na ścianę mogą zadziałać niczym wehikuł czasu i zamienić dowolne wnętrze w krainę rodem ze starożytności.

Fototapeta orientalna – jak nie zabłądzić na szlakach wyobraźni?

Pasjonaci Afryki z pewnością będą zachwyceni możliwością oddania jej kształtu w artystycznej formie graficznej lub tradycyjnej mapy na własnej ścianie. W ofercie posiadamy zarówno mapy całego kontynentu, jak i poszczególnych krajów. Wśród proponowanych motywów można też znaleźć liczne artystyczne projekty graficzne, które nieco odchodzą od konwencji realistycznej. Wiele z nich bazuje głównie na przekazie symbolicznym. Tego typu orientalne dekoracje jeszcze dosadniej podkreślają unikatowość aranżacji.

Nasze produkty świetnie sprawdzają się w różnych pomieszczeniach. Ciekawe, orientalne wzory tworzą wyjątkową dekorację ścienną w salonie, sypialni lub pokoju dziecka. Rozwiązanie to można stosować też w kuchni dzięki odporności na wilgoć i zabrudzenia.