Najlepsze Materiały i Ceny w Sieci I Fototapety -60%+ DARMOWA WYSYŁKA OD 149ZŁ 

Fototapety owoce na wymiar i zamówienie - na ścianę

Fototapety - tematyka

Poczuj świeżość i naturalność z naszymi najmodniejszymi fototapetami owoce na ścianę. W tej kategorii znajdziesz pełne kolorów i smaku ciekawe wzory, które dodadzą Twojemu wnętrzu wyjątkowej energii i witalności. Od egzotycznych produktów, po klasyczne jabłka i gruszki – nasze fototapety z owocami na zamówienie sprawdzą się zarówno w domu, jak i restauracji.

Fototapety Owoce

Owoce to doskonały wzór na ściany zarówno do kuchni, jak i restauracji. Dostępne są wzory z owocami znanymi z naszych sadów i ogrodów, jak również te sprowadzane z zagranicy wprowadzają nutkę egzotyki do pomieszczenia. Ich intensywne kolory doskonale sprawdzają się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Owoce od dawna wykorzystywane były jako dekoracyjny wzór, przyciągający wzrok i wprowadzający do pomieszczenia powiew świeżości i kolorystyki. Decydując się na wybór tapety z tym wzorem, masz niemal nieograniczone możliwości dekoracyjne. Sprawdź wzory zawierające doskonale skomponowane kosze owoców, jak i te wykorzystujące jedynie pojedynczy owoc.

Oryginalny wzór do kuchni i restauracji

Zarówno klasyczne wzory przypominające nam o jesiennych jabłkach oraz truskawki, które przyciągają na myśl upalne letnie dni, są doskonałym sposobem na wprowadzenia odpowiedniego nastroju do jadalni w domu czy punktach gastronomicznych. Poszukujesz świeżości? Sprawdź doskonałą linię fototapet z cytrusami, będącymi symbolem orzeźwienia.