-50% NA FOTOTAPETY I PLAKATY | Ostatnia Szansa 

zobacz

Fototapeta GÓRY

Górskie widoki z całego świata na fototapetach

Specjalnie przygotowane dla wielbicieli zdobywania górskich szlaków wzory doskonale sprawdzą się w pokoju zapalonego podróżnika. Osoby poszukujące ciszy, przestrzeni, ale również odpoczynku od zgiełku dnia codziennego, odnajdą to, czego szukają w bezkresnych górskich pejzażach, skąpanych w otoczce błękitnych chmur. Planujesz kolejną wyprawę? A może twoja ostatnia wspinaczki przywołuje przyjemne emocje? Z całą pewnością znajdziesz górski wzór, który wprowadzi taki nastrój do twojego wnętrza. Specjalnie przygotowane grafiki i zdjęcia zarówno z najbliższych nam Tatr, jak i pasm górskich z dalekich krain sprawi, że zamarzysz, aby przeżyć jeszcze raz to niesamowite uczucie zdobywania szczytu.

Górskie szczyty i nie tylko

Góry kojarzone są w większości z ośnieżonymi szczytami oraz skałami w odcieniach ciemnych brązów. Jednak często zapominamy o letnich zielonych stokach z wyjątkową roślinnością, której nie uda nam się znaleźć na żadnej innej wysokości. Urokliwa architektura górskich domów wkomponowanych w bezkresne niebo sprawi, że twoje pomieszczenia staną się przestronniejsze oraz urzekać będą nie tylko gości, ale również domownicy codziennie odkrywać będą nowe wyjątkowe detale.

Krystaliczna górska woda

Góry są miejscem, gdzie znajdziemy najczystsze potoki, jeziora oraz wodospady urzekające przenikliwym błękitem. Jest to idealny motyw stosowany w łazienkach, klasycznym salonie czy sypialni. Wprowadzający osoby w pomieszczeniach w stan głębokiego relaksu. Jeśli zależy Ci na wprowadzeniu harmonii oraz uczucia ładu dobór górskich wód sprawi, że uzyskasz ten efekt bez najmniejszego problemu. Dobierając odpowiednie dodatki do naszej tapety, odmienisz każde nawet nudne wnętrze.