Najlepsze Materiały i Ceny w Sieci I Fototapety -60%+ DARMOWA WYSYŁKA OD 149ZŁ 

Fototapety deski na wymiar i zamówienie - na ścianę

Fototapety - tematyka

Ścienne fototapety deski to doskonały sposób na wprowadzenie do Twojego wnętrza naturalnej, spokojnej atmosfery. Od delikatnych starych desek, przez rustykalne drewniane panele, aż po surowe, ciemne belki – ta kolekcja przemieni każde pomieszczenie w przytulny zakątek. Nasze przestrzenne fototapety z deskami to delikatne i modne rozwiązanie o unikalnym charakterze.

TEKSTURY DREWNA

Nasze przedsiębiorstwo działa w Polsce już od wielu lat, a zdobyte w tym czasie bardzo duże doświadczenie pozwala na zaoferowanie jakościowych akcesoriów wyposażenia wnętrz. Oferta firmy to przede wszystkim fototapety na ścianę, które są tworzone na wymiar, dokładnie pod indywidualne zamówienie każdego z klientów. Oferowane akcesoria są wytwarzane z jakościowych materiałów, dzięki czemu mogą stanowić ozdobę pokoju nawet przez wiele lat bez jakichkolwiek oznak zużycia. Prezentowane fototapety na wymiar są dostępne zarówno w jasnej, jak i ciemnej kolorystyce, co daje nam gwarancję dostosowania się do oczekiwań każdego z klientów oraz do każdego rodzaju wnętrza.

Jak wybrać fototapetę 3D?

Jedną z najważniejszych decyzji, jaką należy podjąć decydując się na zakup fototapety 3D na ścianę do pokoju kominkowego, poza odpowiednim wymiarem, jest wybór najodpowiedniejszego wzoru. Decyzja ta nie należy do najłatwiejszych, ponieważ nasz sklep internetowy posiada bardzo bogatą ofertę produktów. Pod uwagę należy wziąć przede wszystkim materiał, z jakiego ma zostać stworzona fototapeta. Drewno, które ma przedstawiać może zostać nadrukowane zarówno na papierze, jak i lateksie, winylu czy też fizelinie.

Poza wyborem wzoru, ważną decyzją jest również wybór odpowiedniej kolorystyki. Na przykładzie prezentowanej oferty można powiedzieć, że produkty na ścianę stworzone na wymiar i przedstawiające drewno do kominka nie będą odznaczały się niczym wyjątkowym będąc w ciemnej kolorystyce i jednocześnie w ciemnym pokoju, gdzie pozostałe elementy dekoracyjne są utrzymane w podobnym nastroju i podobnych odcieniach. Chcąc, aby drewno do kominka wydrukowane w technologii 3D się odznaczało i wyróżniało, należy postawić na kontrast oraz wzbogacenie ciemnych ścian jasną fototapetą wykonaną na wymiar.

Drewno do kominka 3D – to jest teraz w modzie!

Odporność na zabrudzenia oraz znakomite odzwierciedlenie barw – to przede wszystkim te dwie rzeczy sprawiają, że na ścianach naszych klientów coraz rzadziej swoje zastosowanie znajduje farba, a coraz częściej tworzona na wymiar fototapeta. Drewno do kominka, jakie przedstawiają nasze produkty, sprawia, że pomieszczeniu dodawany jest niesamowity klimat oraz ciepły charakter. Doskonała jakość druku powoduje, że dzięki oferowanym akcesoriom można niemalże poczuć się jak w górach, wśród świeżo porąbanego drewna do kominka. Oferowane produkty można umieścić zarówno na ścianie za kanapą, jak i za telewizorem, by mieć ten niesamowity widok drewna stworzony w technologii 3D zawsze przed oczami.

Produkty na ścianę stworzone w technologii 3D – znakomite do pokoju z kominkiem

Niesamowicie wytrzymała, prosta do zwymiarowania oraz łatwa w nakładaniu - taka jest każda oferowana przez nas fototapeta 3D. Drewno do kominka, jakie przedstawia zostało odwzorowane z dbałością o nawet najmniejszy szczegół, co sprawia, że ściana pokoju wygląda niemalże, jak stworzona z prawdziwych desek.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszego przedsiębiorstwa oraz do wybrania najodpowiedniejszego akcesorium 3D stworzonego pod konkretne wymiary. Ściany przedstawiające drewno do kominka jeszcze nigdy nie emanowały takim ciepłem i charakterem, jak pokryte oferowaną przez nas fototapetą 3D. Bardzo duża liczba stworzonych ostatnio realizacji sprawia, że prezentowane akcesoria spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W swojej ofercie posiadamy produkty przedstawiające deski zarówno w swojej naturalnej kolorystyce, jak i pomalowane na różne barwy i odcienie.