-50% NA FOTOTAPETY I PLAKATY  I  OD 299zł WYSYŁKA GRATIS  

FOTOTAPETY AKWARELE I PASTELE - SZTUKA I INSPIRACJA W TWOIM DOMU

FOTOTAPETY AKWARELE I PASTELE - SZTUKA I INSPIRACJA W TWOIM DOMU

Każdy miłośnik sztuki z pewnością doceni wyjątkowe i oryginalne dzieła. Dla wszystkich goniących za pięknem oraz natchnieniem przygotowaliśmy niepowtarzalne printy, które będą idealnie zdobić ściany ich domów wprowadzając przy tym element wyjątkowości i luksusu. Fototapeta akwarele będzie znakomicie prezentować się w każdym wnętrzu. To doskonały pomysł dla osób, które lubią jasne pomieszczenia w jednym kolorze. Fototapety z akwarelą są perfekcyjnym a przy tym nienachalnym uzupełnieniem białych ścian.

Designerska fototapeta będzie zarówno ciekawą aranżacją wnętrza domowego, jak również oryginalną propozycją na metamorfozę biurowej przestrzeni oraz lokali. Nasze akwarelowe fototapety tapety świetnie się sprawdzają w kreatywnym i nowoczesnym otoczeniu.

Fototapeta akwarele- gratka dla artystycznych dusz

Fototapety przedstawiające akwarele to kawałek sztuki w Twoim domu. Kolekcja fototapet akwarelowych składa się z abstrakcji, pejzaży, motywów kwiatowych i portretów.

Ogromny wybór wzorów fototapet akwareli pozwoli dopasować obraz idealny, pięknie komponujący się z wnętrzem oraz podkreślający indywidualny i wyjątkowy gust gospodarza domu.

Nowoczesne możliwości wydruku gwarantują perfekcyjne przedstawienie detali oraz realistyczne i nasycone kolory. Każda fototapeta jest projektowana przez nas pod konkretny wymiar ściany. Zadaniem Klienta jest jedynie wybranie motywu, który najbardziej trafia w Jego gusta, podanie wymiarów oraz filtrów, a my zajmiemy się całą resztą!