Najlepsze Materiały i Ceny w Sieci I Fototapety -60%+ DARMOWA WYSYŁKA OD 149ZŁ 

Fototapety do biura na wymiar i zamówienie - na ścianę

Fototapety - tematyka

Ścienna fototapeta do biura pomoże Ci zrobić pozytywne wrażenie nie tylko na pracownikach, lecz także klientach. Modne wnętrze wzbudzi pozytywne skojarzenia z Twoją marką. Jeśli właśnie szukasz oryginalnego wzoru, doskonale trafiłeś! Wśród prezentowanych fototapet biurowych znajdziesz takie, które są nie tylko piękne, ale również tanie!

Wyjątkowa fototapeta do biura

Dobrze zaprojektowana przestrzeń sprzyja koncentracji. Dlatego urządzenie biura oraz innych powierzchni, w których wykonuje się pracę umysłową, to ważna kwestia. Doskonale znamy się na odpowiedniej aranżacji różnych wnętrz, dlatego w naszej ofercie zamieściliśmy fototapety do biura. Ukazują one obrazy z różnymi motywami. Dzięki temu niezależnie od specjalności, którą zajmuje się Twoja firma, znajdziesz u nas tapetę dla siebie. Dekoracja ścienna tego typu to sposób na odświeżenie wnętrza, a zarazem okazja do podkreślenia jego charakteru. Gdy prowadzisz firmę motoryzacyjną, fototapeta do biura może mieć np. motyw samolotu, motoru lub innej maszyny.

Wybierając któryś z dostępnych w naszym asortymencie wzorów, stworzysz wnętrze, w którym praca stanie się przyjemna. 

Dlaczego fototapeta w biurze to dobry pomysł?

Istnieje wiele powodów, które sprawiają, że fototapeta w biurze to doskonały pomysł. Przede wszystkim niewiele osób decyduje się na taką ozdobę ścienną w miejscu pracy. Dzięki temu jej zamontowanie pozwoli Ci się wyróżnić i zwrócić uwagę kontrahentów. Już dawno udowodniono, że dobrze zaaranżowana i udekorowana przestrzeń podnosi wydajność pracowników. Oprócz tego położenie naklejek to krótkotrwały proces i niezbyt skomplikowany. Nie musisz mieć specjalnych umiejętności, aby sobie z tym poradzić. Unikniesz w ten sposób dodatkowych kosztów, które występują, np. przy przemalowaniu przestrzeni. Fototapeta odmieni biuro i nada mu wyjątkowy klimat.

Dekoracja ścienna utrzymuje się przez wiele lat. Jest to więc bardzo praktyczne rozwiązanie. Do produkcji naszych fototapet używamy jedynie wysokiej jakości papieru. Stworzone przez nas naklejki są wyraźne i cechują się głębią barw. Nie blakną mimo upływu czasu. Fototapety do biura mają specjalną powierzchnię, która chroni je przed zabrudzeniem. Dzięki temu nawet po wielu latach użytkowania dekoracja wciąż prezentuje się efektownie.

Jak dobrać fototapety do biura, aby zyskać nowoczesną aranżację?

Wybór fototapety do biura nie należy do najłatwiejszych zadań. Wzór powinien podobać się wielu osobom. Jeśli zależy Ci na uzyskaniu nowoczesnej aranżacji, doskonale sprawdzi się stonowany motyw, a także minimalistyczny. Spośród dostępnych rozwiązań wyjątkowo zaprezentuje się rajski krajobraz, plaża w słoneczny dzień, Santorini itp. Biuro zyska także nowoczesny wygląd, gdy wybrana fototapeta ukaże miasto nocą, zwierzę, jak i motyw 3D. Wszystko zależy od tego, jaką działalność prowadzisz. Warto, aby wybrany przez Ciebie wzór był spójny z branżą firmy.

Do ciemnych pomieszczeń najlepiej sprawdzą się naklejki w jasnych kolorach. Odwrotnie natomiast, gdy w biurze jest zwykle ciemno. Pamiętaj jednak, że niewielkie przestrzenie mogą stać się nieco przytłoczone, gdy zdecydujesz się na fototapetę do biura o skomplikowanych wzorach. Lepiej więc postawić na proste, minimalistyczne obrazy.

Niezwykła fototapeta — biuro o nietypowym wystroju

Biuro to miejsce, które raczej kojarzy się z typowym, surowym wnętrzem. Nie musi tak jednak być. Jeśli chcesz wychodzić poza schematy, stawiać na rozwiązania nietypowe, które przyciągają uwagę innych, fototapeta do biura pomoże Ci to osiągnąć. Piękne, malownicze okolice doskonale sprawdzą się np. w biurach podróży. Głębokie widoki z pewnością zachwycą klientów, kupujących podróż w nieodkryte dotąd przez nich zakątki świata. Z kolei punkt sprzedaży samochodów lub warsztat samochodowy świetnie urozmaici tapeta z motorem. Natomiast inaczej możesz zaaranżować biuro księgowych, gdzie powinna panować spokojna atmosfera. Postaw wówczas na motywy wzbudzające zaufanie i serdeczność. Powinny one przynosić na myśl jedynie pozytywne skojarzenia. Możliwości jest wiele. W naszej ofercie na pewno odnajdziesz idealną dla siebie.