Najlepsze Materiały i Ceny w Sieci I Fototapety -60%+ DARMOWA WYSYŁKA OD 149ZŁ 

Jak wybrać podkład fototapety?

Spis treści


  Jeśli mamy zamiar przykleić ją w pokoju naszego Dziecka zdecydowanie najlepszym wyborem będzie tapeta Fizelinowa, jest ona najbardziej ekologiczna, co jest istotne w tym przypadku. Ale nadaje się także do, salonu czy sypialni. Bardzo łatwo się ją klei więc i sprawi nam problemów.

  Kolejny rodzaj tapety to Vinyl na Fizelinie na stronie www.kuznianaklejek.pl bez problemu ja znajdziemy. Jest to tapeta którą ja nazywam uniwersalna, można ja nakleić w każdym miejscu z naciskiem na kuchnia, łazienka, przedpokój, biuro, salon fryzjerski czyli miejsca w których tapeta jest narażona na nieco większe zużycie np.: plamy, ocieranie itp. Tapeta ta doskonale sprawdzi się tez w salonie czy biurze.

  Fototapeta na wymiar samoprzylepna KNstick to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych którzy nie lubią bawić się z klejem. Tapetę samoprzylepną KNstick firmy Kuźnia Naklejek można re pozycjonować co to znaczy tylko tyle że, jeśli nie uda ci się za pierwszym razem jej dobrze przykleić, możesz ja odkleić i ponownie przyklejać (tylko jeśli ściana jest odpowiednio przygotowana). Doskonałe rozwiązanie do Salonu, biura, restauracji, salonu fryzjerskiego.

  Dobrym pomysłem podczas zakupu jest dodatkowo zabezpieczyć tapetę Laminatem który, zwiększ wytrzymałość fototapet na przecieranie (w tym przypadku można przecierać na wilgotno), zadrapania oraz na promienie UV jest to szczególnie ważne w przedpokoju, kuchni czy np. gdy mamy małe dzieci.

  Odpowiednie przygotowanie ścian:

  Ściana musi być czysta, sucha (po remoncie warto kilka dni odczekać aby tynk dobrze odparował), równa, nie może z niej nic odpadać, ale przede wszystkim zagruntowana (po gruntowaniu odczekujemy co najmniej 10h).

  Jeśli szukasz konkretnej fototapety na ścianę do salonu, sypialni, kuchni czy jakiegokolwiek innego pomieszczenia – koniecznie zajrzyj do oferty naszego sklepu!