MEGA RABAT NA FOTOTAPETY -59% 

Tapeta do pokoju dziecka

Pomimo iż planowanie wystroju pokoju dziecka nie jest łatwym zadaniem, warto się do niego przyłożyć i poświęcić trochę czasu na przemyślenie aranżacji. Dziecko, które czuje się dobrze w swojej przestrzeni, jest zdrowsze, szczęśliwsze oraz lepiej się rozwija. Trzeba mieć na uwadze zarówno efekt wizualny, jak i bezpieczeństwo małego użytkownika.
Świetnym pomysłem na ozdobienie pokoju naszej pociechy jest wybór fototapety do pokoju dziecka. Pozwala ona w jeden dzień zamienić pokój dziecięcy na krainę bajek, egzotyczny las, czy wesołe zoo.
Wzór fototapety przeznaczonej do pokoju dziecka będzie inny na każdym etapie jego rozwoju.

Pokój bobasa

Do upiększenia pokoju niemowlaka używa się najczęściej fototapet w pastelowych kolorach z łagodnymi, drobnymi wzorami. Taką tapetą można spokojnie ozdobić nawet wszystkie ściany. Ciekawym i oryginalnym pomysłem będzie wybór fototapety 3D w kontrastowych kolorach. Wówczas, by nie przesadzić i nie przytłoczyć pokoju, należy przykleić taką fototapetę na jedną ścianę, lub tylko na jej fragment. Niemowlaki bardzo lubią obserwować kontrasty kolorystyczne oraz kształty geometryczne.

Delikatny botaniczny wzór tapety w pokoju niemowlaka

Fototapeta do pokoju przedszkolaka

O ile fototapetę do pokoju malucha wybierają rodzice, o tyle aranżację pokoju przedszkolaka warto z nim skonsultować. Trzeba pamiętać, że to dziecko, a nie rodzic będzie spędzało w tym pomieszczeniu najwięcej czasu, zatem należy wziąć pod uwagę jego zainteresowania i gusta. W zależności od tego, czy upiększamy pokój chłopca, czy dziewczynki mamy do wyboru niemalże nieograniczoną ilość wzorów printów.
Bardzo dużą popularnością wśród dziewczynek cieszą się fototapety przedstawiające postacie bajkowe, królewny, lalki, czy zwierzęta. Dla chłopców projektanci proponujemy wszelkiego rodzaju pojazdy: tiry, auta, pociągi, a nawet traktory.
Hitem ostatnich miesięcy są fototapety przedstawiające dinozaury.
Przyklejenie na ścianę kolorowej fototapety jest idealnym sposobem na zmianę zwykłego pokoju w bajeczne miejsce do zabawy.

Fototapeta jako oryginalne rozwiązanie do pokoju uczniaka oraz nastolatka.

Dziecko szkolne ma już zupełnie inne potrzeby niż przedszkolak. Należy zatem dostosować jego przestrzeń do aktualnych obowiązków. W tym momencie zazwyczaj zmienia się cała aranżacja pokoju. Pojawia się biurko, półki na książki, czy miejsce do nauki. Wymiana „bajkowej” fototapety na „dorosłą” będzie dodatkowym akcentem pokazującym, że nadeszła pewna istotna zmiana w życiu młodego człowieka.

Fototapety edukacyjne

W asortymencie kużnianaklejek.pl można znaleźć ogromną ilość fototapet, które poza tym, że pięknie zdobią pokój, pełnią również funkcje edukacyjne. Są doskonałym wyborem, ponieważ, jak wiadomo, zdecydowana większość ludzi to wzrokowcy. Dlatego warto wykorzystać potencjał fototapety, inwestując pieniądze i czas w wybór ciekawego i przydatnego wzoru.

Fototapeta z motywem kosmosu

Mapy
Furorę robią fototapety przedstawiające mapę Polski lub Świata. Mamy do wyboru tradycyjną mapę fizyczną, jak również mapy zawierające granice administracyjne państw, mapy przedstawiające zwierzęta występujące na danym obszarze, oraz supermodne mapy w stylu vintage.

Flagi
Oryginalnym i niezwykle praktycznym pomysłem jest wybór fototapety przedstawiającej flagi państwowe. Doda ona wnętrzu charakteru, a jednocześnie pozwoli na mimowolne zapamiętanie istotnych informacji.

Kosmos
Niecodzienne i wyjątkowy wygląd pomieszczania można stworzyć za pomocą fototapety przedstawiające niebo, kosmos czy planety. W swoim asortymencie posiadamy wiele niebanalnych printów, które upiększają oraz uczą.

Najwyższa jakość i idealne dopasowanie

Każdą wybraną tapetę można spersonalizować kolorystycznie, tak, by idealnie komponowała się z wnętrzem i razem z nim tworzyła przyjemną dla oka i spójną estetycznie aranżację. Nasze fototapety wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a niemal nieograniczony wybór wzorów i grafik pozwala na dobranie idealnej tapety zarówno dla malucha, jak i wymagającego nastolatka.