• Najlepsze ceny

  • Bezpieczna dostawa

  • Bezpieczne zakupy

  • Profesjonalna obsługa

Fototapety las i drzewa

Według psychologów istnieją dwa rodzaje uwagi: dowolna i mimowolna. Uwaga dowolna to koncentracja i skupienie na wykonywanym działaniu. Uwaga mimowolna to ta, kiedy nasze myśli błądzą, podczas obserwacji świat,widoki, przygodę. Poświęcanie uwagi jednemu, lub kilku zadaniom przez dłuższy czas jest niezwykle męczące. Potrzeba zatem bodźców, które uaktywnią uwagę mimowolną i tym samym pozwolą odpocząć uwadze dowolnej i zregenerować siły. Potrzebujemy patrzeć na piękno przyrody by odpocząć i nabrać energii do dalszego działania. Dlatego las, ze względu na swoje uspokajające oddziaływanie został określony mianem środowiska wzmacniającego.

Nie bez powodu w każdej szanującej się korporacji jest tzw. green room, gdzie pracownik może odpocząć i nabrać sił i energii do dalszych działań. Nie od dziś wiadomo, że zielony kolor uspokaja, koi nerwy i daje poczucie równowagi.

Lubimy obserwować piękno lasu i coraz bardziej doceniamy prozdrowotne właściwości tej czynności.

Las - Piękno Natury

Nie trzeba mieszkać w chatce leśnej, by spełnić marzenia o zielonej scenerii. W jednej chwili można zamienić ścianę domu lub mieszkania w wyjątkowy pejzaż.

Do wyboru jest piękny wiosenny las z soczystymi, intensywnymi barwami, jesienny kolorowy pejzaż, oraz zimowy spokojny las. Każdy miłośnik natury dopasuje widok idealny dla siebie.

Print z leśną polaną świetnie wkomponuje się w wystrój wnętrza, w którym królują rośliny. Będzie idealnym oraz estetycznym dopełnieniem aranżacji.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera dzięki czemu nie przegapisz żadnej promocji i będziesz na bieżąco z każdą nowością.

© 2020 KuzniaNaklejek.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. realizacja egzyl.pl