Fototapeta DO KUCHNI

Fototapety do kuchni

Fototapeta do kuchni to rozwiązanie które idealnie wypełni puste i nudne ściany w tych miejscach gdzie nie warto lub nie da się ułożyć płytek w twojej kuchni . Dzięki zastosowaniu produkcji specjalnych materiałom (oznacz to fototapetę winylową na fizelinie z dodatkową laminacją), tylko taka fototapeta sprosta warunkom panującym w kuchni (para, wilgoć, detergenty).

Fototapety do kuchni drukujemy w jednym pasie o wysokości do 120 cm i dowolnej długości jeśli wysokość przekroczy 120 cm możemy wydrukować ja w pionowych brytach do 120 cm szerokości każdy.

Stosując jeden Pas fototapety, montaż jest wyjątkowo prosty i nie ma potrzeby łączenia kilku brytów, fototapety ścienne są na przykład tego przeciwieństwem

Nasza baza zawiera ponad 30 milionów zdjęć i grafik, w których każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego do kuchni i nie tylko . Ważnym elementem jest wybór tematu, fototapeta do kuchni powinna pasować stylistycznie do aranżacji kuchni, dekoracja doda smaku potrawom tworzonym w Państwa kuchni.