Fototapeta FOTOTAPETY 3D

Fototapety 3D

W dzisiejszych czasach posiadacze mieszkań o małym metrażu i zastanawiających się jak sprawić, by wydawały się choć troszkę większe, ale stare triki dekoratorskie wydają ci się zbyt banalne, teraz nie stanowi to już problemu, możesz wybrać nowoczesną opcję na dekorację jaką jest umieszczenie tapety 3D na ścianę, na drzwi, do biura i inne powierzchnie.
Jest to fototapeta z nadrukowanym na nią obrazem stwarzającym złudzenie trójwymiarowości „wychodzący ze ściany".
Fototapety mogą przedstawiać abstrakcyjne wzory lub wzory geometryczne, dzięki czemu rozwiązanie takie sprawdzają się nie tylko w nowoczesnych wnętrzach, ale również w pomieszczeniach w tradycyjnym stylu.
Jeśli zawsze chciałeś mieć w domu odrobinę np. Grecji teraz możesz uzyskać to bardzo prosto umieszczając na jednej ze ścian greckie kolumny, fototapeta 3D nadaje pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru i głębi, powiększając je optycznie.
Jakby byli Państwo zainteresowani dostępne są w naszej ofercie równie spektakularne plakaty i naklejki.

Poznaj fototapety 3D!

Myślicie, że byłoby cudownie, jeśli w kilka momentów przenieśliście się do zielonego, azjatyckiego lasu, a może tylko nad polski Bałtyk? Fototapety 3d na ścianę mogą to sprawić. Preferujecie górskie, przejrzyste potoki, czy może jednak las ? Fototapety 3d na wymiar będą idealne. Nawet, jeśli marzycie o miejscu, gdzie o każdej porze roku rozciąga się prawdziwa, polska jesień to fototapety w 3d będą ok. Niewątpliwie nie zagwarantujemy Wam magicznego wehikułu do przeszłości lub przestrzeni, w końcu taki prawdopodobnie jeszcze nawet nie powstał. Za to znamy o wiele łatwiejszy i bardziej imponujący sposób na to, by szybko przetransportować się w upragnione miejsce.

Tym rozwiązaniem są eleganckie fototapety!

Wszystko, dzięki temu, że w naszym zestawieniu fototapety 3d to naprawdę bogaty wachlarz motywów liczący bardzo dużo interesujących motywów. Niewątpliwie fototapety 3d ceny trafią w Twój gust i będą docierały do niego następnie inne fototapety. Przyjemne fototapety 3d do sypialni dostosowane są praktycznie do każdego pomieszczenia. Ponadto z powodzeniem wykorzystana może być fototapeta 3d do sypialni, pokoju dziennego, kuchni, a także biura. Przeznaczeniem dekoracji, którym jest 3d fototapeta jest nie tylko ozdabianie wnętrza, ale także wizualne powiększenie mieszkania. Fototapety 3d sklep internetowy posiada w asortymencie takie, co sprawiają, by w dużych pokojach zrobiło się zdecydowanie sympatyczniej.

  • bajeczne pokoje dla dzieci, meble 3d, walentynkowe witryny sklepowe, lampy gliniane, fototapety przestrzenne,
  • wiosenne dekoracje witryn sklepowych, kolor ścian w pokoju dziennym forum, duży pokój w bloku zdjęcia, pokój dzienny 2012, witryny sklepowe walentynki, kominki z kamienia rzecznego,
  • czarna muszla klozetowa opinie, dobre sofy, opoczno organza zdjęcia, oklejanie metalowych futryn, tynk mozaikowy z brokatem galeria, bratki

www.KUZNIANAKLEJEK.pl
Artur Szostek ARFOS
ul. B. Prusa 1
32-566 Alwernia
NIP 6282163100

tel. : +48 12 422 28 18
tel.: +48 725 275 865
e-mail: bok@kuznianaklejek.pl