Fototapeta

Fototapeta na zamówienie

Dziś dom to nie tylko aktualny design i współczesna architektura, ale przede wszystkim wystrój. Nawet drobne elementy wpływają na ogólny odbiór domu. Fototapeta to zarówno technologicznie jak i praktycznie nowoczesny trend w dekoracji wnętrz. Dzięki niej zamienisz białe ściany w prawdziwą galerię sztuki. Dobrze dobrane i profesjonalnie wykonane foto tapety tradycyjne lub 3D, które zwracają na siebie uwagę. Każda z nich przyciąga wzrok gości naszego domu i pozwala nadać wnętrzu wyjątkowego charakteru.
Fototapety drukowane są w różnych technologiach oraz przedziałach cenowych, w dowolnym rozmiarze i są zawsze profesjonalnie wykonane. Materiały używane przy produkcji tapety z naszego sklepu są najwyższej jakości. Dzięki temu możemy oferować produkty, które są ekologiczne, a jednocześnie charakteryzują się wysoką wytrzymałością. Fototapety na wymiar możesz wybierać z banku 30 mln zdjęć. Jeśli masz własny pomysł, prześlij go nam, a my wydrukujemy dla Ciebie indywidualne fototapety na zamówienie, które znane są także jako foto tapety z własnego zdjęcia.

Fototapeta ze zdjęcia wypełni Twój pokój

Fototapeta na ścianę jest idealnym rozwiązaniem, gdy nie masz pomysłu jak zakryć nudną i nieciekawą pustkę we wnętrzu pomieszczenia. Dzięki naszym produktom odmienisz swoje wnętrze w kilka chwil.
Fototapety ścienne dostępne w naszej ofercie znajdziesz w różnych działach tematycznych oraz możesz zamówić z każdego miejsca w Polsce przez internet.

U nas znajdziesz zarówno czarno białe jak i kolorowe fototapety, które będą pasować do każdego wnętrza.

Fototapeta na nudę w pokoju

Uważasz, że Twój pokój dzienny mógłby stać się rzeczywiście większym wnętrzem? Może sypialnia wymaga nieco cieplejszego akcentu? Tego typu dylematy są jak najbardziej możliwe do rozwikłania! Wystarczy, że w Twoim mieszkaniu znajdzie się interesująca fototapeta. Krajobrazy, aglomeracje, motywy azjatyckie, a nawet zdjęcia w dużym przybliżeniu. Takich inspiracji można wymieniać niemal bez opanowania. Tak naprawdę jedyną barierą jest tylko Twoja pomysłowość. Możesz nakleić fototapety na drzwi! Wyszukaj idealny wzór spośród ponad 30 milionów proponowanych obrazów. Dopasowana fototapeta do Twojego domu, w precyzyjnie przyciętym rozmiarze, będzie komponowała niesamowitą całość z pozostałymi elementami wystroju wnętrz. Teraz bez problemu możemy powiedzieć, że mieszkanie w kilka godzin może zyskać całkowicie innego charakteru. Potrzeba tylko odrobinę chęci, a także poszukiwania inspiracji, która podeszła by pod w Twój smak. Na Twojej ścianie może pojawić się wszystko,co tylko sobie wymyślisz. To może stać się świetną podpowiedzią do udekorowania wszystkich pomieszczeń w Twoim domu.W każdej chwili możesz zmienić wystrój, jeżeli tylko obecny Ci się kompletnie sprzykrzy.

www.KUZNIANAKLEJEK.pl
Artur Szostek ARFOS
ul. B. Prusa 1
32-566 Alwernia
NIP 6282163100

tel. : +48 12 422 28 18
tel.: +48 725 275 865
e-mail: bok@kuznianaklejek.pl