Fototapety dla dzieci 3D, na wymiar – piłka nożna, auta i inne inspiracje | Kuźnia Naklejek

Magiczne fototapety dla dzieci

Pokój dziecka powinien zostać miejscem, gdzie Państwa pociecha rozwija się i przeżywa największe przygody, dlatego warto zadbać o jego doskonałą aranżację. Stojąc przed wyborem jak udekorować pokój chłopca czy dziewczynki należy wybrać elementy dekoracyjne dopasowane nie tylko do jego wieku, ale również zainteresowań.  Najczęściej występującymi motywami są postacie z popularnych bajek, książek  czy filmów przeznaczonych dla młodszych odbiorców.

Ekologiczne fototapety do pokoju dziecięcego

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów wykorzystywanych do wydruku oraz wykorzystaniu najnowszych technologii fototapety są bezpieczne i mogą być wykorzystane jako element dekoracyjny w pokoju waszej pociechy. Jeśli obawiacie się, że tapeta zostanie szybko uszkodzona lub porysowana, to w naszej ofercie znajdują się fototapety odporne na zabrudzenia, z możliwością czyszczenia ich z plam.  Wybierz fototapetę z dodatkiem laminatu, a będzie ona służyła przez długi czas w niezmienionym stanie i z tak samo intensywnymi kolorami, jak zaraz po jej montażu.

Fototapeta dla chłopca i dziewczynki

Nasze wzory przypadną do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom dzięki ich ogromnej różnorodności. W przypadku chłopców od wielu sezonów trendy się nie zmieniają i dominują motywy z dinozaurami, samochodami, kosmosem czy superbohaterami znanymi z komiksów.  W przypadku dziewczynek wybór pada zdecydowanie częściej na postacie z bajek, misie czy księżniczki znane z filmów dla dzieci.

W Kuźni Naklejek śledzimy najnowsze trendy w designie i projektowaniu pokojów dziecięcych, dlatego nasza kolekcja stale jest poszerzana o nowe motywy. Tylko od Państwa wyobraźni zależy jak, wyglądać będzie wyjątkowy pokój Państwa pociechy! Stwórz wyjątkowe miejsce dla swojego dziecka!

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera dzięki czemu nie przegapisz żadnej promocji i będziesz na bieżąco z każdą nowością.

© 2021 KuzniaNaklejek.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. realizacja egzyl.pl