Fototapety 3D ruchome na ścianę do salonu, sypialni, kuchni i łazienki – na wymiar | Kuźnia Naklejek

Fototapety 3d na wymiar

Zaaranżowanie wnętrza o niepowtarzalnym charakterze wcale nie musi wiązać się z realizacją niekonwencjonalnego projektu. Świetnym sposobem na oddanie klimatu pomieszczenia oraz spersonalizowanie wystroju są tapety 3D. Na naszej stronie można znaleźć różnorodne motywy, które zarówno w kwestii kolorów, jak i wzorów, można dopasować do upodobań mieszkańców lub użytkowników wnętrza. Fototapety 3D świetnie sprawdzą się na ścianach salonu, sypialni lub kuchni.

Tapeta 3D do salonu – jakie wzory zrobią wrażenia na mieszkańcach i gościach?

Salon to jedno z najbardziej reprezentacyjnych pomieszczeń w domu. Aranżacji tego konkretnego wnętrza warto zatem poświęcić nieco więcej czasu. Salon powinien być królestwem odpoczynku i komfortu - to tam mieszkańcy najczęściej relaksują się po pracy i szkole oraz po prostu wspólnie spędzają wolny czas. Fototapeta 3D do salonu powinna zatem przede wszystkim w największym stopniu odpowiadać ich upodobaniom. Warto ścianę w tym pomieszczeniu ozdobić motywem, który będzie przywoływał miłe wspomnienia, np. wspólnych podróży. W naszej ofercie można znaleźć produkty do salonu, które odwołują się do znanych miejsc na całym świecie – świetnym przykładem jest zjawiskowo oświetlona panorama miasta Ho Chi Minh w Wietnamie lub klimatyczny krajobraz włoskiego wybrzeża. Fototapety idealne do salonu mogą także bazować na obrazach, które działają kojąco na zmysły. Dobrym pomysłem dekoracji ściany w tym pomieszczeniu będą zatem fotografie natury wykonane w trójwymiarze. Górskie szczyty, tajemnicze leśne zakątki, a nawet pachnące pola lawendy – wszystko to można w prosty sposób przenieść do swojego salonu.

Tapety 3D do sypialni – jakie fotografie ścienne umilą czas odpoczynku?

Zasypiając w towarzystwie widoku na błękitne niebo lub kosmiczne przestworza, rzeczywiście można zafundować sobie błogi odpoczynek. Trójwymiarowe dekoracje do sypialni mogą, tak samo jak w salonie, odwoływać się do motywów zaczerpniętych z przyrody. Zwłaszcza te propozycje, które bazują na kolorze zielonym, sprawdzą się w sypialni idealnie, ponieważ barwę tę uznaje się jako najbardziej sprzyjającą przemęczonym oczom, np. po całym dniu pracy. Nieco kobiecego stylu można dodać sypialni, decydując się na motyw kwiatowy. Łąka upstrzona drobnymi kolorowymi roślinkami to z pewnością dobra opcja na dekorację ściany dla osób, które najlepiej wypoczywają na łonie natury. Wybierając fototapetę 3D do sypialni, nie trzeba kierować się wyłącznie tym, co umili moment zasypiania. Równie ważna jest przecież chwila przebudzenia. Wschód słońca w górach? A może widok na spokojny ocean? Dzięki fotografiom do sypialni wykonanym w trójwymiarze, codziennie można budzić się w wymarzonym miejscu.

Tapety 3D do pokoju dziecka – jakie wzory docenią najmłodsi?

Trójwymiarowe fototapety na ścianę, nadają się nie tylko do salonu, kuchni czy sypialni, są także ciekawym sposobem na aranżację pokoju najmłodszych członków rodziny. Chcąc dobrać odpowiedni motyw do wnętrza, należy dopasować go do upodobań i pasji dziecka. Klientom zainteresowanym tego typu produktami w szczególności polecamy wzory ze zwierzętami. Dużą popularnością cieszą się m.in. fotografie kotów wykonane w 3D. Dzięki trójwymiarowej technologii zwierzątka wydają się być rzeczywistymi towarzyszami codziennych zabaw. Ciekawą opcją na dekorację ścian w sypialni najmłodszych są także kolorowe grafiki przywołujące na myśl bajkowe krainy. Projekty z pewnością zadziałają pobudzająco na wyobraźnię dzieci - w różowych domkach będą mogły zamieszkać księżniczki, wróżki i krasnoludki. Dekoracja ściany fotografią w trójwymiarze sprawdzi się również w przypadku nastolatków. Realizacja zmian aranżacyjnych w ich pokojach nie może jednak już polegać na bajkowych skojarzeniach. Nastolatkowie najbardziej będą cenili sobie te motywy, które będą odwoływać się do ich pasji. Wśród naszych produktów można znaleźć propozycje dla miłośników piłki nożnej, podróży oraz fantastyki.

Tapety 3D do kuchni – jaki motyw umili przygotowywanie i spożywanie posiłków w domowej kuchni?

Kuchnia, równie często jak salon, uznawana jest za serce domu. W czasie gotowania lub jedzenia może być ona miejscem zgromadzeń całej rodziny. Warto zatem urządzić kuchnię w nietypowy, ale praktyczny sposób. Fototapeta w 3D do kuchni może zadziwić funkcjonalnością – produkty na ścianę są odporne na wilgoć i zabrudzenia, których zdecydowaną większość można z łatwością zmyć. Zalety te są szczególnie ważne w przypadku wymagających pomieszczeń, np. kuchni. Właśnie dlatego wiele osób rezygnuje z aranżacji jej w nietypowy sposób. Obawa przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych nie dotyczy osób, które zdecydowały się na wybór dekoracji ścian w kuchni grafiką w trójwymiarze. Dzięki temu nawet mieszkając w zatłoczonym mieście, można sobie pozwolić na codzienne śniadanie z widokiem na góry we własnej kuchni.

Tapety na ścianę 3D – jakie propozycje do salonu, sypialni lub kuchni najlepiej wypadają w trójwymiarze?

Tapety ścienne 3D wykorzystują wszystkie zalety trójwymiarowych fotografii. Dzięki nim nie tylko można mieć wrażenie, że dany obraz stanowi część namacalnej rzeczywistości, ale samo pomieszczenie, bez względu na to czy chodzi o salon, kuchnię, czy sypialnię, zyskuje poczucie głębi. Mimo iż mogłoby się wydawać, że ozdobienie ściany fotografią 3D to niewielka zmiana, to jednak może ona skutkować kompletną metamorfozą wnętrza. Trójwymiar najlepiej wypada w towarzystwie abstrakcyjnych wzorów – to właśnie one wywołują najbardziej przekonujące złudzenia bez względu na to, czy są stosowane w kuchni, czy w jakimkolwiek innym pomieszczeniu.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera dzięki czemu nie przegapisz żadnej promocji i będziesz na bieżąco z każdą nowością.

© 2021 KuzniaNaklejek.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. realizacja egzyl.pl