Fototapety mapa świata – polityczne, retro, czarno białe i dla dzieci | Kuźnia Naklejek

Fototapety mapa świata

Kolekcja fototapet z mapą świata to doskonałe uzupełnienie pokoju każdego podróżnika. Jeśli podróże do tej pory nie były tak dalekie, to wybierając tapetę z tej kolekcji, można być pewnym, że o tych dalszych wyprawach z pewnością będzie coraz więcej myśli i planów. A od tego już tylko jeden krok do realizacji. W łatwy sposób możemy zaznaczyć miejsce, które zostały przez nas zdobyte oraz skupić uwagę na nowych wyzwaniach.

Mapa świata w pokoju dziecięcym

Jest to również doskonały pomysł na fototapetę dla dziecka, która dzięki wrodzonej ciekawości pozna jak, wygląda nasza planeta.W ofercie szeroki wybór modeli i wersji kolorystycznych, które pasować będą do każdego wystroju wnętrza, zarówno osoby młodej, jak i dojrzałego podróżnika. Nie trzeba martwić się o pobrudzenie fototapety, ponieważ posiada ona specjalną powłokę ochronną.
Jest to z całą pewnością wyjątkowy wzór, który oprócz właściwości edukacyjnych ma również walory wizualne.

Wybór do gustownego salonu

Dla osób, które chcą dodatkowo podkreślić swój salon, proponujemy skorzystanie z modeli z mapami vintage. Fototapety do salonu idealnie dopasują się do naturalnego drewna i stonowanych kolorów. Mapy są idealnym dodatkiem do wszelkiego rodzaju biur. Nie od dziś wiadomo, że odpowiedni design pomieszczeń może wpływać na odbiór naszej firmy. Może również być wykorzystywana w szkołach, szczególnie podczas lekcji geografii. Mapa z podziałem na Państwa może pomóc w poznaniu położenia i nazw krajów.
Jeśli posiadasz unikatową grafikę z mapą świata, prześlij ją do nas, a wydrukujemy ją, w wybranym przez ciebie formacie.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera dzięki czemu nie przegapisz żadnej promocji i będziesz na bieżąco z każdą nowością.

© 2021 KuzniaNaklejek.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. realizacja egzyl.pl